Lex mortis omnium legum est certissima...Dum spiro spero..♥

*dredy*

2. února 2008 v 20:03 |  **dredy**
DreadyTo,že přijdeš domů s dready je noční můrou většiny rodičů(bohožel i mých).Existují legendy o tom, co všechno uvnitř zacuchaných vlasů žije. Představa, že jde o účes plný špíny, má však daleko ke skutečnosti!!!!
Pro většinu dreadařů jsou jejich vlasy chloubou a hýčkají si je. Přitom péče o dready zabere mnohem víc času než starost o takovou běžnou trvalou, která je jaksi společensky přípustnější(i když nechápu proč). Dready se musí háčkovat, dotahovat, mýt, popřípadě voskovat,a nebo barvit.
Na rozdíl např. od spínacích špendlíků, které bývaly(a ještě JSOU) známkou punku, nejsou dready jednoznačným přihlášením k určité subkultuře. Pořizují si je lidé blízcí techno scéně i world music, ti, kdo vyznávají návrat k přírodě, také surfaři a prostě všichni, kdo chtějí vypadat jinak(a zatraceně dobře). Jisté shodné znaky bychom ale mezi majiteli dreadů našli: je to především odpor ke konzumnímu životu, konformitě a násilí ve společnosti.
Dohola ne!!!!
Rodiny dreadařů obvykle propadnou panice, pře se domnívají, že až se jednoho dne rozhodeš účesu zbavit, bude muset jít dohola. To ale není pravda. I "zadreaděné" vlasy pomalu odrůstají a tyto volné odrosty je jednou za čas potřeba zatáhnout do dreadu, aby kolem hlavy nevlála vrstva volných vlasů. Pokud se člověk rozhodne pro změnu, právě v tento okamžik lze dread odstřihnout a z odrostlých vlasů vytvořit nový účes.Nicméně platí pravidlo, že čím jsou dready starší, tím lépe vypadají. Dreadaři si svůj účes nepořizují jen na pár měsíců!!!!
zdroj:www.fuckoffbitch.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katie<3 Katie<3 | Web | 21. dubna 2008 v 15:51 | Reagovat

já chci taky dredy, ale nasi mi to nechtej dovolit...stejne v nich ale jednou prijjdu!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama