Lex mortis omnium legum est certissima...Dum spiro spero..♥

Březen 2008

9 zlatých pravidel diety x))

29. března 2008 v 18:13 (o=RůZnÝ bLbOsTi =o)
9 ZLATÝCH PRAVIDEL DIETY
PRAVIDLO 1:
Když něco jíš a nikdo tě při tom nevidí,neobsahuje to kalorie.
PRAVIDLO 2:
Když zapíjíš čokoládu dietní collou, kalorie jsou tímto dietním nápojem zrušeny.
PRAVIDLO 3:
Když jíš ještě s někým, kalorie se nepočítají, pokud ostatní snědí víc než ty.
PRAVIDLO 4:
Když pomůžeš ztloustnout všem v okolí, budeš sama vypadat štíhlejší.
PRAVIDLO 5:
Jídlo snězené v kině(jako popcorn,nachos atd.) neobsahuje kalorie,protože je součástí zábavy a ne stravování.
PRAVIDLO 6:
Zlámané vánoční cukroví neobsahuje kalorie...ty z něj utekly tím zlomem.
PRAVIDLO 7:
Jídlo požité pro zdraví( jako kakao,topinky s česnekem nebo tvarohový dort) neobsahuje kalorie.
PRAVIDLO 8:
Věci slíznuté ze lžíce nebo nože neobsahují kalorie,pokud jsi právě v procesu vaření.
PRAVIDLO 9:
Jídlo stejné barvy má stejný obsah kalorií (např.: špenát a pistáciová zmrzlina nebo houby a čokoláda...)

vampirismus

29. března 2008 v 17:27 [•]VaMpiRisMus[•]
Často je pokládána otázka odkud se vůbec vampirismus vzal a kde je skryt jeho původ. Na tuto otázku dosud nikdo uspokojivě neodpověděl. Zatímco na jedné straně racionální věda odmítá dnes již vůbec připustit samostatnou existenci. Na druhé straně okultismus svou odpověď skrývá před zvědavými vědci.

Tvrdí se, že Vampirismus povstal v dobách velkého Egypta (asi 30 000 let př.Kr.), mocí egyptských černých mágů nebo je jeho původ připisován do asijských stepí a přiřazován ke kočovným kmenům, zatímco jeho vládnoucí dynastie pak na Balaton a do území tajemné Transylvánie. Vampirismus tu, ale byl již mnohem a mnohem dříve. Všechny tyto zmíněné původy jsou již jen viditelné a zaznamenané kořeny doposud rozrůstajícího kmene.

Jeho počátek se ztrácí kdesi ve vzdálené záři pohanských ohňů a prvotních magických rituálů. Přesně tam se začalo vytvářet jedno z nejstarších náboženství na Zemi, před 27 000 let (toto náboženství se nazývá v dnešním světě "WICCA"). Ve vzývání božstev temných i nebeských. V uctívání života a volání smrti. Z té záře uctívání, volání a víry povstal ten, který nepatří temnotě ani nebi, který obývá obě říše, jak hmotnou tak i astrální.

Tak zrodil se Nosferatu, mocný vládce, poutník mezi světlem a tmou, životem a smrtí. Pradávný nadřazenec nad oběma světy. Genius vampyrismu, upírský velekněz. On je nadřazenec nad vším. Vrací k životu vše to, co se v kapkách krve ztrácí z tohoto světa, z lidských osudů, přání a životů. Propůjčí tak poznání magie, ale je nucen respektovat i velikost Boží.
"Odsuzuji Tě k živoucí smrti
a věčné touze po krvi"
Bram Stoker, Dracula
Vampirismus je tedy bez hranic. Natož pak zemi či místo svého původu, jelikož jest původu astrálního - tedy nehmotného, litujícího za hranicemi našeho světa. Vznikl již při tvoření a dříve či později se projevil v každé významnější kultuře na Zemi.
Ve své podstatě se dělí vampyrismus na tři základní formy existence. Na astrální, hmotnou a psychickou. Všechny tyto formy jsou vzájemně propojeny a ovlivňují se na vzájem.
Vampirismus je na Zemi už mnoho let, ale jisté je pouze jedno, do Evropy se dostal s římskými legiemi před dávnými časy. Římské legie všude rozsévaly smrt a prosazovali své náboženství. A s nimi přišlo to strašlivé cosi. Připomínalo to člověka, ale živilo se to čerstvou krví. Nikdy to nezemřelo a nahánělo to lidem hrůzu a strach....
Lidé věřili na přítomnost a existenci upírů ve své společnosti a bylo to pro ně naprosto přirozené. I když tajemné a záhadné, postavené na úroveň neobyčejného strachu. Ať už se jednalo o divoké kmeny východní Evropy, slovanské a baltské země, tak i o tradice starého Egypta a v neposlední řadě i o kultury střední a Jižní Ameriky.
Věděli, že upíři se vynořily z temnot a hlubin věků a stali se tak ztělesněním zla. Lidé se jich báli. Dávali jim nejrůznější jména a přisoudili jim podobu krvavé šelmy. A tato představ často přetrvává dodnes.
Vlastí upírů se stala Transylvánie, tato nejméně známá a prakticky nezmapovaná část východní Evropy. Tato země je plná divokých lesů a rozeklaných skal, kam si jen tak nikdo netroufne. Je to domov a útočiště vlků, medvědů a ohromných havranů, kteří se soumrakem v hejnech přelétávají nad zapomenutou krajinou černých lesů, hradních zřícenin a osamocených křížů na vrcholcích kopců.
Do oparu mlhy a rudého slunce se prolíná jejich smutné krákání. Noci tam jsou, jako vystřižené z hororů. Tesknivé vytí vlčích smeček a temné nebe s plujícími cáry mraků.
O udatném a krutém knížeti temnot, který tuto zemi kdysi obýval. Často byli v tomto kraji nalezeny mrtvoly s prokousnutým hrdlem - v očích nevýslovný děs. Přitom nikde známka po krvi. Kdo mohl ten se této končině raději vyhýbal.
Přesto se stávalo, že do divoké a temné krajiny zabloudili pocestný, co o krvavé historii neměli ani ponětí.
Pověsti a první záznamy o upírech jsou staré nejméně 5. až 6 000 let. Všechny legendy o upírech jsou si až neuvěřitelně podobné...

+botičkyy+

28. března 2008 v 19:52 !!+PunK+!!
bájooo...ty chciii...♥

>doplňky<

28. března 2008 v 19:46 !!+PunK+!!

-->rozdělení<--

28. března 2008 v 19:27 !!+PunK+!!
ROZDĚLENÍ..
Během těch několika let, co je tu punk s námi, se vytvořili punkové podskupiny - rozdělení: Street-Punk, Anarchy-Punk, Oi!, NeoPunk, Punk-Rock, HardCore, aj.
Tyto styly jsou buď rychlejší, pomalejší, vulgárnější, s jinými názory, apod...
STREET-PUNK
Street-Punk je tak zvaný punk z ulice, protože se vyjadřuje o pouličních jevech. Hrají v něm často hudebníci, kteří znají jen pár akordů či not. Zpívají se v něm texty o pouličních bitkách, různé slogany a.t.d. U nás v Čechách má street punk nemalé zastoupení. Známou českou street-punkovou kapelou jsou K.o.S.
ANARCHY-PUNK
Je to punk vyjadřující anarchistické názory. Vystupuje proti společnosti, konzumnímu světu a rasismu. Slovo "Anarchy" zde vystupuje jako symbol chaosu. Známé Anarchistické skupiny (spolky) jako jsou CRASS (CONFLICT), FLUX OF PINK INDIANS či POISON GIRLS zastávají politickou myšlenku svobodného rozhodování a vyjadřování. Mnohé kapely přijímaly také vegetariánské stravování a brojili proti poškozování přírody.
OI!
"Oi!Oi!Oi!" řvali davy punků na koncertech THE EXPLOiTED. Tato hudba je něco jako druhá vlna Street - punku. Je jednoduchá ale úderná a má mnohdy jednoduchý refrén, který může opakovat dav nadšenců. Tento výraz (Pozdrav) vymyslela londýnská chuligánská kapela COCKNEY REJECTS ve své písni "Oi! Oi! Oi!". Oi znamená ve slangu "Hej ty". Texty tohoto stylu se motaly kolem dělnické třídy, piva, hospody, pouličního života, Punx & Skin a jiné. Na scénu se dostávají kapely tvrdšího ražení jako: SHAM 69, ANGELIC UP STARTS, INFA RIOT, SKREWDRIVER,ONE WAY SYSTEM, BLITZ, 4 SKINS, OI POLLOI, BUSINESS, a.j. Tato hudba je o něco rychlejší než klasický punk a má více agresivnější texty. Možná že tato hudba způsobila rozvrácení přátelských vztahů mezi Punx a Skins. Mnozí lidé si začali "hrát" na skins, ale použili k těmto názorům rasové předsudky a fašistickou myšlenku. Potom už stačilo, když nějaký tenhle magor zahajloval na fotbalovém zápase a už to bylo. Přišly masmédia a přišili hnutí Skins teorii, že bylo od počátků xenofobií. A jak je to z Oi! Scénou u nás? U nás v ČR začala Oi! Hrát na začátku 90 let skupina Orlík. Pod rouškou husistických textů vystupujících proti komunismu propagovali neonacismus.
NEO-PUNK
Je to tak zvaný "Nový Punk". Tato hudba se moc neuchytila. Jde o punkovou modernu. Je to punk s různými samply a jinými technickými vymoženostmi.
HARD CORE
HC je ještě tvrdší v mnoha případech než samotný Punk i přesto, že se zrodil v U.S.A. HC nezastupuje žádné názory a podporuje chaos. Tak to vypadlo i na hardcorových koncertech. Publikum bylo smíšené: Punx, Skins, Metalisté, HardCorový fandové a k tomu halda reportérů. Často docházelo na HC koncertech k masitým rvačkám. Texty tohoto stylu jsou agresivní, vulgární a často i nesrozumitelné. Nejznámější HC bandy: DEAD KENNEDYS, DISCHARGE, MAU MAS, G.B.H., D.R.I., S.O.D., M.O.D., AGNOSTIC FRONT, CRO MAGS, CONFLICT, DEZINFEKCE, CRUCIFIX,....
zdroj:www.c-moon.estranky.cz

šatiČkyy

27. března 2008 v 19:53 !EmO<3!
oMg ...ty chciii...♥♥♥ ↓

MikiNyy

27. března 2008 v 19:47 !EmO<3!
Broken TV Hoodie

TriškAaa

27. března 2008 v 19:44 !EmO<3!

SukNĚe

27. března 2008 v 19:43 !EmO<3!

TaškYy

27. března 2008 v 19:37 !EmO<3!
Black KittyBow GunLove KillsTotebag Love SucksTotebag Skull

BotiŠkYy

27. března 2008 v 19:31 !EmO<3!


/~/OmLuVa\~\

13. března 2008 v 8:41 | AppleGreen |  ♂♀Já..& my kecy♂♀
No takže nemůžu na komp, ( joo, dyby jenom komp)..jelikož mi to moje milovaná maminka zakázala prej kašlu na školu....jo možna má trošku pravdu ...ale zas tak žhavyy to není.. ..jo a tetˇ k tomu proč to sem pišu ...No protože sem dlouho asi nic nepřibyde..(no uvidime to skusim ňaako vošefovat...).. dostanu se sem jenom vobčas ve škole..a to toho fakt moc nestihnu takže ...sry.. paaškoo ..AppleGreen

Billie & Adrien

6. března 2008 v 18:20 -->♥Green Day♥<--
& celá familie...sluší jim to...x)

Billy Joe-fotkyy II.

6. března 2008 v 17:55 -->♥Green Day♥<--
♥..je prostě dokonalej...uuu ↓

->Yeah ♥ I lowe him!!<-

5. března 2008 v 15:25 !EmO<3!
Yeah! ..ten je upa kraasnej...uuu

Mortiis-smell the witch

3. března 2008 v 17:12 ♫♪ViDeJKaa♪♫
► uaa....jee...tak tady je dalšíí dokonalaa pisnička...x))

Final Fantasy- speculum(Adema)

3. března 2008 v 17:08 ♫♪ViDeJKaa♪♫
► to je upa klásnaa písničkaa...=)

The Crüxshadows ♥

3. března 2008 v 17:06 ♫♪ViDeJKaa♪♫
► jee...

OnE RePubliC-ApoloGize(music video)

2. března 2008 v 14:43 ♫♪ViDeJKaa♪♫
► rozhodně hezčí než s Timbalandem...x)