Lex mortis omnium legum est certissima...Dum spiro spero..♥

Duben 2008


ZomBie SvaTba

19. dubna 2008 v 11:39 (o=RůZnÝ bLbOsTi =o)
Obrázky mi sem nešli vložit ..tak aspoň odkaz..x))
Mno jako nejvííc.. x)) to ci takkyyy..


-->Omluva??<--

17. dubna 2008 v 20:18 | AppleGreen |  ♂♀Já..& my kecy♂♀
Omluvaa??
Sakra.. neska sem měla zas takovej ten den , kdy mám tu tendenci dělat dobryy skutky a všem se omlouvat za věci, který sem udělala nebo neudělala.. což u mě není zas tak častyy, páč já lidskyy obyvatelstvo planety moc v lásce nemám , ale občas mě to tak chytne..x)) no ..to je šuk ..(= šum a fuk ..můj oblíbenej výraz tak abyste jako věděli xD ,ja jenom že většina lidí přemejšlelí nad tim druhyym významem ..)
Takže todle měla bejt původně omluva.. jednyy osůbce .. (Za tu blondynu 120-59-89, za ty bombardace SMSkama,/což jen tak informativně byly my "milovanyy" kamarádky/ a tak ..ten dotyčnej ví.. bohužel)..ale pak mi vlastně došlo, že se asi ani omluvit nechci, bože bylo mi/nám 13 a lidi takovyydle píčoviny dělaj..
Takže tohle je takova omluva neomluva.. ani newim proč to sem pišu ..Stejně ten dotyčnej si to nikdy neprečte, protože se vživotě nedostane na můj blog ..a kdyby omylem tak se nebude zabejvat ňákejma stupidníma článkama ňákýho blázna a kdyby tak si bude myslet, že sem etě větší kráva než si myslel doteď což mám takovej dojmocit, už nejde, ale to sem zase uplně někde jinde než sem chtěla bejt..
Newim ..prostě sem měla potřebu to napsat .. takže asi na konec .. promiň ..

►dAlšÍ FotOs◄

14. dubna 2008 v 19:55 ->fotkyy
Marilyn MansonMarilyn Manson
Yeah ..bych chtěla bejt tou holčičkou ..x))
-Rocker Marilyn Manson has been criticised for...
-
http://starophileimages2.free.fr/wallpapers/marilyn_manson_014.jpg
http://www.musicfolio.com/modernrock/marilynmanson.jpg-http://www.poster.net/manson-marilyn/manson-marilyn-photo-marilyn-manson-6202843.jpg-

►SweeNey ToDD: Ďábelský holič z fleet streeet

14. dubna 2008 v 18:47 ♥♥ SwEenEy ToDD ♥♥
Sweeney Todd.. Ďábelský holič z Fleet street ♥
Yeah ..božíí film ..sem na něm byla fčera v kině.. uuh šla bych znowa..Prostě Johnny tak je upa luxusníí.. vůbec celej ten film je dokonalej ..magickej ..sqelej ..úžasnej .. A závěr takovej smutnej.. /můj názor, nikomu ho nevnucujuuu..x))/
Určitě všem doporučuju..I když si možná nejdřív pořádně zjistěte co tam bude.. a tak ..protože bych to asi moc nedoporučovala slabším povahám.. Já třeba jenom věděla, že to je o holiči, kterej se vrátil kvůli pomstě .. Takže sem si myslela, že to bude klasická blbost /přijede zabije ty dva co ho zavřeli do vězení a nazdar/ ..ale to sem se hodně sekla..ono vlastně už to, že je to od Burtona hodně naznačíí.. no prostě se na to podívejte ..a třeba budete tak nadšenýý jako já.. nebo takyy ne..
ňáký fotečkyy z filmuu:
zdroj:Tadyy..

!->! RozDíl MeZi EmO & BraVo eMo !<-!

12. dubna 2008 v 15:47 !EmO<3!
Zajímává vás jaký je rozdíl mezi Bravo EMO a EMO?? A je mezi nimi vůbec nějaký rozdíl? Tápete v této problematice? Nemáte jasno v tom, kam koho zařadit? Pokusíme se vám leccos objasnit.
Bravo EMO stokrát řekne, že se podřeže, ale vždy ho potkáte živého. EMO řekne jednou, že se podřeže a už ho neuvidíte. EMO poslouchá své city, Bravo EMO Tokio Hotel. Bravo EMO na sebe pouští světla blesků fotoaparátů, EMO se fotí bez blesku. EMO se vyhýbá slunci, Bravo EMO objevilo kouzlo světlého pudru. Bravo EMO potkáte po 22. hodině v hospodě, EMO ne - má strach z Happy Hour. Bravo Emo předstírá za každou cenu homosexualitu, EMO se nepřetvařuje - je radši bisexuál. EMO nosí piercing kdekoliv a kdykoliv se mu zachce, Bravo EMO jen tehdy, když není nebezpečí, že ho uvidí rodiče. Bravo EMO naráží do sloupů, protože neustále kouká na zem, EMO už přišli na to, že můžou i tak hledět malinko vpřed. Bravo EMO si do očí stříkají repelent a myslí na děti v Africe, EMO pláčí jen z vlastní vůle. Bravo EMO je módní vlna, která chytla děti, EMO je vlna, která smetla i dospělé.
Jo tak tohle je přesnyy...x))

-->OptiMisTa x PeSimiSta <--

11. dubna 2008 v 12:06 (o=RůZnÝ bLbOsTi =o)
testík HeRe x))
to sem já:
Můžete si gratulovat, protože váš výsledek svědčí o vyvážené a zralé osobnosti. Na svět kolem sebe a na život hledíte převážně pozitivně a vždy máte tendenci hledat ve věcech tu lepší stránku. Na druhou stranu nepotřebujete nasazovat neměnný úsměv typu jizva k tomu, abyste své okolí přesvědčili, jak moc v pohodě jste. Věříte ve zdravý rozum a jste přesvědčeni, že výsledek vždy závisí na množství vložené snahy a odvedené práce. To neznamená, že byste nevěřili na trochu štěstí a občas se na něj nespolehli, ale nevrháte se do akcí bez rozmyslu. Umíte zhodnotit pravděpodobnost, že se vám vložená investice vrátí zpátky, a podle toho přizpůsobíte své chování. Jste většinou pozitivně naladěni a díky tomu, že vaše okolí dobře ví, že se u vás nejedná o žádnou pózu, dodáváte pozitivní pohled na život i ostatním lidem kolem sebe.

-> DrUHej bLoG <-

10. dubna 2008 v 13:16 | AppleGreen |  ♂♀Já..& my kecy♂♀
No ..takže založila sem si druhej blog ( FuneralFreak )...je převážně o mě a o mejch pocitech .. Teď k tomu proč to sem píšu ..no asi nejspíš proto, že bych byla ráda, kdyby jste setam taky občas zašli podívat a nechali ňákej ten koment ...potěší to .. Ale v žádným případě to neznamená, že s tímhle blogem končim ..baví mě, takže sem pořád budou přibývat články a tak..
AppleGreen =-*

*>*sEš UpÍr ??*<*

9. dubna 2008 v 13:44 (o=RůZnÝ bLbOsTi =o)
mě vyšlo todle..x)):
Jste stále ještě ponejvíce člověkem, i když některé stránky osobnosti máte společné s upíry. Lidem této kategorie se mohou zamlouvat některé aspekty vampirismu, zatímco jiné odsuzují. Lidé jako jste vy by například uvítali nesmrtelnost ale nenávidí ubližování lidem; nebo naopak by rádi ubližovali lidem, ale obávají se, že by je to nakonec začalo nudit.
--> Yeah.. na ty poslední větě něco bude...x))

-->Nightwish-Amaranth<--

6. dubna 2008 v 18:28 ♫♪ViDeJKaa♪♫
to je hefkyy...x)