Lex mortis omnium legum est certissima...Dum spiro spero..♥

Květen 2008

Kuřák..bo ne??

30. května 2008 v 20:14 (o=RůZnÝ bLbOsTi =o)
Seš kuřák nebo nekuřák? ..Ono je to asi jedno protože i když seš nekuřák tak dejcháš všechny ty sračky od jinejch lidí(kuřáků) ..Mno já osobně sem nekuřák..témeř x))
-->tady máte, co všechno je v cigárech..x))..zajmavéé..xD

pohádkaa ..x))

20. května 2008 v 19:01 (o=RůZnÝ bLbOsTi =o)
Nejkrásnější a nejkratší pohádka, kterou sem kdy slyšela
Žila byla jednou jedna holka, která se zeptala jednoho kluka jestli by si ji chtěl vzít za manželku.
Kluk ji odpověděl "NE". A děvče žilo navždy šťastně. Nemusela pro nikoho prát a žehlit. Vyrážela s kámoškama kam chtěla, spala s kým chtěla, utrácela svoje peníze za co chtěla a nemusela na nikoho makat.
Problém je, že když jsme byly malé holky nikdo nám nevyprávěl tuto pohádku!!!A ZBLBLY NÁS PRINCEM NA BÍLÉM KONI!!

Huuh..mAsAkr..x))

19. května 2008 v 20:28 ♫♪ViDeJKaa♪♫
blázen??..žeby??..asi nejspíš..ale jako zajmalo by mě jak to dělá..x))
magickyy..x))

ill Nino-členi

6. května 2008 v 18:01 *->ill Nino <-*
Cristian Machado
Narozen r. 1974 ve znamení lva v Rio de Janeiru - Brazílie, v rodině brazilského hudebníka, vyrůstal v Brazílii a Venezuele Poprvé hrál na hud. nástroj v 5 letech na kytaru. Je zakládajícím členem Ill Nina, nejdříve hrál na postu basáka, ale brzy přesedlal na zpěváka Kromě IN hraje v La Família a Headclamp. Má velký smysl pro humor. Mezi své koníčky uvádí vymknutí si kolena, přibouchnutí si prstů ve dveřích od auta, zápasení s krokodýly aj. … Mluví plynně anglicky a španělsky, trochu portugalsky. Za nejdůležitější moment v životě považuje den, kdy potkal svou přítelkyni.
Dave Chavarri
Narozen r. 1967 ve znamení štíra v Limě - Peru. Poprvé hrál na nějaký nástroj v 16 letech. Je zakládajícím členem IN, za vznik vděčí skupina právě jemu, od začátku hraje na bicí. Hraje v řadě jiných kapel, např v M.O.D., Soulfly, Merauder, Laaz Rockit aj. Je hnacím motorem celé kapely a vynikajícím bavičem. Jeho koníčkem je být doma se svou rodinou a domácími mazlíčky. Nejvíc si pamatuje moment, kdy hrál na Dynamo Festivalu před 96 000 fanoušky. Podílel se na produkci nebo produkoval několik desek IN. Domluví se anglicky a španělsky.
Ahrue Luster

Narozen ve znamení panny v Bay Area - Kalifornie,USA. Na kytaru začal hrát ve 14 letech. V Ill Ninu nahradil na postu kytaristy Marca Rizza a to v roce 2003, avšak s IN spolupracoval již dříve. Zajímavý je jeho etnický původ, sám o sobě tvrdí, že je původem Filipínec, Fin, Afroameričan, Cherokee, Ital, Němec a Žid. Dříve hrával v Machine Head. Má mnoho zájmů, jako např. rodina, východní filozofie, meditace, čtení, hudba, umění, historie, oceány aj. Každé vystupovaní s kapelou je pro něj obrovským zážitkem.
Lazaro Pina

Narozen ve znamení ryb v New York City - USA. Poprvé hrál na kytaru v den svých 15-tých narozenin, v IN však hraje na basu. Je původním členem kapely. Je majitelem studia, kde IN nahrávali svá první dema, a kde také dělali přípravu na desku Revolution,Revolución. Se svými dvěma staršími bratry založil skupinu Broomhellda. Baví ho videohry a rad čte Bukowského knihy. Za nezapomenutelné považuje, když hrál před vyprodaným hledištěm na NY City Show.
Daniel Braga Soares Couto

Narozen ve znamení raka v Brazílii. Do IN přišel až r.2003, když vystřídal na místě perkusisty Rogera Vasquese, s kapelou se však stýkal již předtím. Je považován za "úžasného perkusistu", hrál již na druhém albu, a to všechny latinské a kmenové perkuse. V jiné kapele nehraje. Je pro něj klíčové datum 7. 9. 2002, kdy se narodil jeho syn. Jeho velkým koníčkem je skateboarding.
Diego Verduzco
Nejnovější člen skupiny. Stal se jím v létě 2006. Nahradil Jardela Paisanteho. Původně působil ve skupině Odum. S kapelou IN se však znal již dávno. Narodil se v Santa Ana v Kalifornii. Tam dosud žije. Hraje na elektrickou a akustickou kytaru. Poprvé se k muzice dostal v 8 letech. Mezi jeho oblíbené interprety patří například Santana, A Perfect Circle, Deftones, Against the Machine nebo Manu Chao. Domluví se anglicky, španělsky a trochu francouzsky. Má psa. Na turné s sebou bere počítač, iPod, knížku, foťák a pálivou omáčku Tapatio. Z účinkování v IN je zatím nadšený. Pochvaluje si hlavně atmosféru koncertů a skvělé.


Klik..x)

4. května 2008 v 11:32 (o=RůZnÝ bLbOsTi =o)
thx ..=-*


AFI - Miss Murder (Director's Cut - Includes Prelude 12/21)

2. května 2008 v 9:06 ♫♪ViDeJKaa♪♫
Uuu..nádhera..♥
to je upa dokonala písničkaa...x))♥Porcelain and the tramps-fuck like a star

2. května 2008 v 8:58 ♫♪ViDeJKaa♪♫
Uuu...nemuzu ...dokonalost..

Lafee-Mitternacht

2. května 2008 v 8:56 ♫♪ViDeJKaa♪♫
Ty klauni sou dokonalyyy...♥


Radiohead "Idioteque"

2. května 2008 v 8:51 ♫♪ViDeJKaa♪♫
MAgicKyy...

Morandi- Angels

2. května 2008 v 8:49 ♫♪ViDeJKaa♪♫
To je upa dokonalyy...♥